EN TATLI SATIRLAR

Mutluluğunuzu, sevincinizi, neşenizi katmerlendirmek; dönülmez yere gidenlerin ardından gidene vefanızı, hürmetinizi, sevginizi gösterdiğiniz o en kederli günlerinizde acınızı hafifletmek (yanınızda olmak) En Tatlı Şey olarak şirket politikamızdır. Elem ve sevinç yan yana yürür el ele. Bazen kol kola. İnsan an gelir elemlidir, an gelir sevinçli. Biz hep sizinleyiz.

Sahada attığımız hiçbir adım sendeleme değildir; yere çok sağlam basan, güçlü, kendinden emin adımlardır. Hedefimiz, en kısa zaman ve en kolay yoldan size ulaşmaktır. Bize vereceğiniz her sipariş ülke çapında yaygın ağ hizmeti veren, emniyetli, ürünü teminata alan kargo şirketleri ile size ulaştırılacaktır.

Doğum, ölüm, düğün, kutlama gibi insan hayatındaki dönüm noktalarında sevdiklerinize ikram etmek isteyeceğiniz her şeker, çikolata, lokum, kurabiye inanın ki bizde var. Başka yerde aramayın. Biz hep sizinleyiz.
Hayat, gelgitlerle dolu. Her doğan gün yeni şeyler taşır kucağında. Bir sevgili en sevileninden, bir bebek en tatlısından, bir kayıp en acısından. Bırakır kapına. Al bıraktığını, bas bağrına. Benimse, senin o. Hele gelen bir yar ise. Hiç bırakma. Aşk.... Aşk, yeniden, yeniden. En taze, en diri haliyle yaşanası duygu. Sevgili can. Canına yaraşır en güzel hediyeler. Çikolatalar, şekerler. Sevgililer Günü’nü beklemeye ne hacet!Bi tıkla, sevgini ilet. Her şey Sevgiliye özel.

Seni seviyorum diyebilmek için Affet Beni demeyeceğin Entatlışey ne zaman çıkar karşına? Güllerin İçinden çıkıp gelse, Sonbaharda Tanıdım seni Kalbimin Tek Sahibi, Pembe Düşler kuralım mı desen, fena mı olur? Olmaz.
Yol arkadaşı, hayat arkadaşı, sevgili, eş, dost... Hepimiz farklı isimlendirir, hepimiz baş tacı ederiz onu. Birliktelik nikah masasına kadar ilerlerse işte o zaman zahmetli, yorucu ama entatlışey başlar. Aşk Piramidi :

  1. Tanışmak (Oldu- tamamlandı.)
  2. Görüşmek (Oldu- tamamlandı.) 
  3. İsteşmek (Oldu- tamamlandı.) 
  4. Evlenmek (Olacak-Olmalı.)

Evlenme teklifi için Özel Hediyeler almak lazım. Sevgiliye Özel Çikolatalar mesela. E, kız İstemeye Geldik demek için de çikolata lazım. Diyelim ki kızı verdiler. Söz, Nişan, Kına, Düğün. Ne çok işiniz var yapacak! Korkmayın, biz yanınızdayız. Şeker, çikolata, lokum, kurabiye , tüm Özel Günler’de ihtiyaçlarınız bizde.

Aman Nazar Değmesin. Sonunda evleniyorsunuz. Düğünde, nişanda nikah şekeri dağıtmak adettendir ama siz bir farklılık yapsanız da Düğün – Nişan Kurabiyesi dağıtsanız ya da Gelin – Damat isimlerinin yazılı olduğu Logolu Şeker dağıtsanız. Farklılık akılda kalmaktır ne de olsa.

Ve büyük gün: Düğün. Misafirler gelmeye başladı. ‘Ankara’dan abiniz de geldi mi ? Evde bir bayram havası’ Hoş gelmiş, safa gelmiş.
Nikah kıyıldı. Çalındı, oynandı. Düğün bitti. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bir yastıkta kocatsın. Çifter çifter bebekleriniz olsun. Hem kız hem erkek. Bebeklerin gelişini kutlamak pek heyecanlı olur. Kız bebek çikolatası, erkek bebek çikolatası dağıtmak gerek. Bebek mevlidi yapmak gerek. Dişi çıkacak diş hediği, diş kurabiyesi; büyüyecek erkekse sünnet mevlidi, kızsa kına yapmak gerek.

Ev de alırsınız siz. Ev mevlidi var, çocuklar büyüyor, adak mevlidi var, oğlunuz askere gidiyor asker mevlidi var. Biz Entatlışey olarak tüm Özel Günler’inizde yanınızdayız.

En Tatlı Şey

İletişim Bilgilerimiz

Entatlışey Gıda İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti.Yunus Emre Mah. Bağarasi Sk. No.32/A Yenimahalle, Ankara

En Tatlı Şey

Entatlısey.com olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en lezzetli tadları sunmak için sürekli çalışmaktayız.

En mutlu gününüzde ve en hüzünlü gününüzde her zaman yanıbaşınızda tatlı bir tebessüm olarak durmaktayız.

E-POSTA BÜLTENİ

Sosyal Ağlarda Biz