Sitemizde, "Kredi Kartı ile Ödeme", "Posta Çeki" ve  "Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere 3 çesit ödeme seçeneği vardır.

entatlisey.com olarak , ödeme sürecinizin güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanabilmesine büyük önem veriyoruz.

entatlisey.com olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak için web sitemiz RapidSSL sertifikasını kullanmaktadır.

Bunun yanında 3D Secure Sanal POS uygulaması sayesinde kredi kartı ödemelerinde müşterilerimizin karşılaşabileceği tüm olumsuz durumlar ortadan kaldırılmıştır.

Ödeme Sistemimizde, kredi kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası tutulmamaktadır. Kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir.

Ayrıca “Havale İle Ödeme” seçeneğimizi de kullanabilir , banka hesabımıza gönderdiğiniz havale ödemesi doğrultusunda aldığınız ürünü adresinize ulaştırabiliriz.

En Tatlı Şey

İletişim Bilgilerimiz

Entatlışey Gıda İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti.Yunus Emre Mah. Bağarasi Sk. No.32/A Yenimahalle, Ankara

En Tatlı Şey

Entatlısey.com olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en lezzetli tadları sunmak için sürekli çalışmaktayız.

En mutlu gününüzde ve en hüzünlü gününüzde her zaman yanıbaşınızda tatlı bir tebessüm olarak durmaktayız.

E-POSTA BÜLTENİ

Sosyal Ağlarda Biz